1 / 1
Madzun/Маџун 100% природен
400 МКД
06.02.2022 10:27

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава Маџун (гроздов мед) 100% природен, без додатоци.

Подготвен е од црно грозје од сортата вранец, во иноксни садови, според традиционален рецепт.

Изобилува со минерали, природни шеќери и антиоксиданси и се препорачува за зајакнување на имунолошкиот систем.

Лице за контакт:
Горан 075603539

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075603539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам