1 / 3
Trosed poloven
1.500 МКД
30.09.2022 16:44

Гази Баба / Скопје

Se prodava poloven trosed vo solidna sostojba vo cenata ima prostor za dogovor

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
075494308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам