Се издава стан во Штип
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.12.2021 14:42

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Населба Сењак Штип

Се издава нов и комплетно уреден стан во населба Сењак во Штип.
Повеќе информации на телефонскиот број: 078/205-891

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Марија
Потврден огласувач
071205891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам