1 / 5
Alfa 147 1.9jtdm 120ks 2006 na delovi
55 €
01.03.2022 00:15

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se shto vi treba do posleden shtaf,motor menjac turbo super moze so proba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам