Се продава обработлива нива во с.Црнилиште
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2022 20:29

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава обработлива нива во с.Црнилиште под систем за наводнување и во близина до пат во место викано турски гробишта
Цена по договор
Информации на тел. 077867929

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stole Canev
Потврден огласувач
078769117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам