1 / 6
Daf 105.460
9.500 €
22.02.2022 08:56

Аеродром / Скопје

Daf 105.460 avtomatik 2007god
Registriran 05/2022 napraven servis
1059000km
Vozilo vo dobra kondicija redovno vozi
078606360

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071319915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам