1 / 5
Sanka Ski Doo Sumit 1000 162
6.000 €
20.01.2023 08:18

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2006

Модел:

sanka ski doo sumit 1000

sankata e vo odlicna sostojba I e so makedonski dokumenti mozi da se zemi na firma

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

koce
Потврден огласувач
075207013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам