1 / 5
НОВА СКИ - ЈАКНА DAINESE модел Lauberhorn
500 €
21.11.2022 18:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Светло зелена

ПРОДАВАМ НОВА СКИ ЈАКНА DAINESE модел Lauberhorn ,светло зелена, број М, купена во USA 1000 $, 20.000-g/m2.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
070339950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам