1 / 7
Golf 6 2.0 (110 ks)
7.500 €
26.12.2021 17:38

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 6 2.0 110 ks 2009
Full oprema
Klimatronik
Komandi na volan
Parking senzori
Greaci na sedista

Nema registracija... kompletirani dokumenti do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

A
Потврден огласувач
070318781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам