1 / 3
El.motor so reduktor 32do 160'/min
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.04.2022 19:03

Куманово / Куманово

Elektro motor1.1kw obrtaj so shtellovanje od 32do 160obrtaja u minutu mobillen 070757051

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Mirtezan
Потврден огласувач
070759085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам