1 / 3
Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...
100 МКД
Цената е фиксна
24.06.2022 15:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat so neostik na bilo kakva povrsina..Parcinjata se so dimenzii 30x30x2.5 cm.....Cena za edno parce 100 den.....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам