1 / 4
Чаршав за маса
500 МКД
07.03.2022 14:23

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Чаршав за маса со празничен златен вез.
Димензии 84 x 84 cm. Еднаш употребен, без никакви оштетувања.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам