1 / 2
СЕ ПРОДАВА КУЌА
1 €
15.06.2022 13:36

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

390 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

280 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Иван Трпески

Куќата се наоѓа во населба Горица, наспроти бензиската Макпетрол, со сета потребна документација...
tel. 071 254 460
tel. 070 444 217

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070444217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам