1 / 2
Novi baterii za Macbook air A1466 i A1369
1 €
18.06.2022 16:38

Аеродром / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Modelot na baterijata e A1405/A1496 kompatibilna so Macbook Air A1466 i A1369. Proizvedeni se 06.23.2021 god. Montazata i kalibracija se besplatni. Uste edna baterija na lager, naredna pratka stiga 1 juli.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070358845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам