1 / 2
Mercedes B class 180 cdi
5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.09.2022 17:44

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Nov servisiran na top sostojba. Moze da se vidi koga sakate, go kupiv pred mesec dena zaradi zaminuvanje vo germanija go prodavam.
Cenata ne e fiksna. Viber: 004915732669330

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dani
Потврден огласувач
70741884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам