1 / 2
Kupuvam Hdd 500GB SEAGATE 2.5" biten mi e firmware 0005SDM1
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 00:24

Аеродром / Скопје

Kupivam ispraven HARDDISK isklucivo ovoj modelot sto go baram:
Seagate 500GB 2.5" SATA HDD.
Model:
-ST500LM021
-FW: 0005SDM1
-7200RPM
Najbiten mi e Firmware da e 0005SDM1.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Goran
gokitwin2013@gmail.com
Потврден огласувач
078409886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам