1 / 4
Apple iphone xr skrsen so icloud
90 €
27.12.2021 07:53

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Xr

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e skrsen napred i nazad i ima icloud. Mozi da se koristi za delovi

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
077842117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам