BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA
По Договор
27.12.2021 09:30

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA !!!
-POZNAVANJE NA RABOTA !!!
-STAN I PREVOZ DO RABOTA OBEZNEDENI !!!
-SAMO SO EU DOKUMENTI !!!
-POCNUVANJE NA RABOTA OD SREDINA NA JANUARI !!!
- NE E POTREBNO POZNAVANJE NA GERMANSKI JAZIK !!!
INFORMACII NA VIBER I WHATSUP, GORAN + 491788349283

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

DAME
Потврден огласувач
00491788349283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам