iPhone se 2 so iCloud ot
80 €
09.06.2022 17:19

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Se

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

roki
Потврден огласувач
070883890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам