1 / 12
PRODAVAM VELOSIPED SOBIM BOXER SHIMANO DOUBLE SUSPENSION 26
9.500 МКД
Цената е фиксна
12.500 МКД
14.05.2023 10:30

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED LIMITIRANA SERIJA SO EXTRA FULL NAJAKATA OPREMA NA SOBIM - BOXER SHIMANO SYSTEM DOUBLE SUSPENSION UTILITY BIKE, AMORTIZERI NAZAD NAPRED TELESKOPSKA VILUSKA KAKO NA MOTOR, 18-BRZINI SO FULL SHIMANO MENUVACI I SHALTERI ALUMINSKI KOCNICI 26 ALUMINSKI TRKALA VO BOJA NA TOCAKOT NOVI GUMI VOZEN SAMO 2-3 PATI MADE IN GERMANY BUKVALNO KAKO DA E OD SALON, NOV I BEZ NIKAKVI OSTETUVANJA. VO BESPREKORNA SOSTOJBA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам