1 / 12
BMW 320i 2.2 170hp m54b22 atst plin
3.999 €
05.08.2022 12:14

Велес / Велес

Марка:

BMW

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e odlicno zacuvana reg cela godina kompleten servis
Uvezena 2012god i vozena od eden gazda u mk
Moze proverka kade sakate
Smenet cel set lamela pred 2000km
Siber
Greaci na sedista
Fabricki lupi
Tempomat
Elektrika na site stakla
Parking senzori
Mozna e zamena so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ile
Потврден огласувач
076260096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам