1 / 5
Jetta 1.9 TDI
1 €
06.08.2022 09:39

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Jetta

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e odlicna
Redovno servisirana i odrzuvana
Javete se na
078380669
078380669

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
78380668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам