1 / 4
TERMO CIZMI ZA LOV DO -40 DELPHIN
1.900 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
28.03.2022 14:55

Крива Паланка / Крива Паланка

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

TERMO CIZMI ZA LOV I RIBOLOV SO TERMO CORAPA
mnogu lesni i topli za nosenje
made in slovacka

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071315150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам