Se prodava plac
20.000 €
Цената е фиксна
16.02.2022 22:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1130 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 1130m2 na industriski pat bitola nakarsi odpadot na ipce. Pogoden za bilo kakva gradba.

Kontakt telefon: 075 235 786 Goce

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078936039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам