1 / 9
Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S
4.250 €
4.300 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, произведено 2008 година. Оригинал мини црни бандажи, ремус ауспух, атестирани задни затемнети стакла, чисто нови all-season гуми, редовен сервис направен во мај 2022, регистрирана до 20 јуни 2023. Минито е со 2 клуча, без дополнителни трошоци во одлична состојба. Можна е замена.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ххх
Потврден огласувач
072314478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам