1 / 4
Suzuki RMZ 450 kros
2.400 €
Цената е фиксна
11.01.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

RMZ 450

Motorot e vo odlicna sostojba redovno servisiran nova zadna guma smenet lanec, zvezda predna/zadna, novi plocki.

Motori eshte ne gjendje te shum te mir, servis te kryer regullisht

Mob. 070538348

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Visar
Потврден огласувач
070538348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам