1 / 5
ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²
120.000 €
25.11.2022 21:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Д 93/23
Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1 и помошен објект со површина од 16м².
Дворната површина изнесува 100м²
Куќата се наоѓа на ул.Прилепска.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА - Куќа 170м²

0 €

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа во стар дел

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам