1 / 4
Kamera Logitech CC2900EP PTZ Pro 2
700 €
31.05.2022 19:37

Кисела Вода / Скопје

Camera Logitech CC2900EP PTZ Pro 2 Conference Black
Kupena od Anhoch vo Oktomvri mesec i e pod garancija edna godina. Ne e koristena.


https://www.anhoch.com/product/599870835/camera-logitech-cc2900ep-ptz-pro-2-conference-black

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070318663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам