1 / 2
Prodavam NOVA Bilaternalna Elektricna Pumpa
5.000 МКД
Цената не е фиксна
08.03.2022 17:50

Битола / Битола

Prodavam NOVA neodpakovana elektricna pumpa za izmolzuvanje.
-Ima moznost za izmolzuvanje i od dve strani naednas.
-Dve sisenca.

Moze kontakt i na Viber.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
075271457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам