KUPUVAM PLAC VO OKOLINA NA SKOPJE DO 500m2
12 €
17.02.2023 09:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PONUDETE.
KUPUVAM PLAC DO 500 KVADRATA VO OKOLINATA NA SKOPJE, SO USLOVI ZA GRADBA PO MOŽNOST DA E NA GLAVEN PAT.
Vo zavisnost od mestoto i usovite, plakam do 15000 evra.

Ponudi so sliki na Viber.
077-703-777
077-703-777

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам