1 / 3
СЕ ПРОДАВА КУЌА
32.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 21:21

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

101 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

170 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Мукос 30

се продава куќа на два спрата по 50м2 од спрат дворно место 170м2 и 43м2 стара куќа во истот двор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
+38977488788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам