1 / 7
ЧОЈС-Nevseluvan stan na Turisticka
1.300 €
15.03.2023 10:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Bul.Turisticka (pozadi luk oil)

Se prodava nevseluvan stan na bul.Turisticka (pozadi benzinskata Luk Oil na vlez Na Ohrid) so vk kvadratura od 75m2 na 4 kat
Raspored :Dnevna so kujna i trpezarija,detska soba,spalna soba, hodink 2wc i terasa
Zgradata e gradena so najsovremeni materijali.
Stanot e so platen danok

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Renoviran stan vo Hristo Uzunov

75000 €

ЧОЈС-Trosoben stan 79m2 na ul.Pitu Guli

1150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам