Часови по нацртна геометрија
600 МКД
Цената е фиксна
18.04.2022 06:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нацртна геометрија за архитектонски, градежен, шумарски факултет, како и за средни школи.
2 индивидуални школски часа (90мин) цена 600 ден

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Се продава од:

Симо
Потврден огласувач
070765564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам