1 / 1
Germanska brend mikrofiber jakna br.XL s.OLIVER %%%
1 МКД
Цената е фиксна
29.12.2021 13:50

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Окер

Kako NOVA germanska brend jakna skap brend s.Oliver broj XL preubav mikrofiber materijal so postava odozdola
Cena 2000
Novogodisen popust za 1400

Prodadeno

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska brend jakna/suskavec br.S/M

1 МКД

Germanska brend trenerka/duks/suskavec br.XL %%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам