1 / 1
Se prodava smederevka i vranec
3.200 €
23.01.2023 08:23

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava 5 dekara smederevka

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
075238996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам