Prodavam zlatni broevi
600 €
25.04.2022 17:04

Скопје Центар / Скопје

Prodavam zlatni broevi. Podolu imate opis na istite:

-078333339 (Telekom operator). Cena na brojot e 400 Evra
-077733335 (A1 operator). Cena na brojot e 200 evra.
Ima minimalen prostor za korekcija na cenite.

Kontakt telefon : 070/535-762

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

No name
Потврден огласувач
+38970535762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам