1 / 5
Skii ATOMIC
3.600 МКД
04.12.2022 18:49

Тетово / Тетово

Продавам скии ATOMIC 150cm. Скиите се сервисирани и се спремни за сезона.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
078850084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам