1 / 11
Ekskluzivna kukja vo Pashino
1 €
21.09.2022 22:43

Кичево

Број на соби:

12

Квадратура:

145 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja na 3 sprata so vkupno korisna povrsina od 330m2 komplet opremena so najsovremeni materijali so golemi dzakuzi banji, mermeri, rosfajt, so centralno parno greenje na drvo, pelet i nafta, se prodava komplet opremena sve novo pod najloni neupotrebeno.

Povekje informacii na tel. 070-318-320 Vladko
Agencija za nedviznosti Okey Kicevo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

1 €

SE PRODAVA NOVA KUKJA SPROTI ARABELA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам