POTREBEN E VOZAC SO C/E KATEGORIJA
12.345 €
22.06.2022 18:06

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara vozac za vozenje Vlekac na relacija MK/GR tPotrebno e sertifikat za vozac i taho kartica.Prednost imaat kandidati od Stip i okolinata tel.za kontakt 070 264 632

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078371100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам