1 / 3
Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba
1 €
30.12.2021 08:17

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Rasprodazba 🌲🌲🌲
Visina 150cm 900den

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам