Se prodava plac vo Bardovci
По Договор
22.02.2022 06:41

Карпош / Скопје

Квадратура:

660 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac od 660m2 vo Bardovci na odlicna lokacija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
076824355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам