1 / 6
Honor50lite ram.6/128gb.kam.65mp.novi 24m.gar.mobistrk
9.490 МКД
12.06.2022 07:55

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Honor50lite

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми


Honor 50 lite ram.6/128gb.kam.65mp. Plav malce raboten 2nedeli
9490

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам