ЅИДАЊЕ И МАЛТЕР 3 ЕУ
3 €
20.06.2022 12:53

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

ЅИДАЊЕ,МАЛТЕРИСУВАЊЕ И ДР. ГРАДЕЖНИ РАБОТИ. ЦЕНА МАЛТЕР 3 ЕУ ЗИДАЊЕ 3 ЕУ КАРАБИНИ18- 20 ЕУ

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071555157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам