1 / 4
Се изнајмува вила - Равна река Пехчево
По Договор
12.01.2022 13:00

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Равна река - Пехчево

Се изнајмува вила на Равна река Пехчево, број за контакт: 075 304 631, цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Zvonko
Потврден огласувач
075304631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам