1 / 5
Makita DLS714 2x18v
450 €
Цената е фиксна
19.05.2022 10:31

Кичево

Akumulatorska potezna pila ( 190 mm ).
Masinata e kako nova . Dvizenje 300mm.
Cenata e fiksna .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070503293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам