1 / 2
Renault Megane -
450 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.01.2022 13:00

Берово / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Рено меган во добра состојба. Контакт телефон: 075 304 631

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
075304631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам