Se prodava zemjiste vo Mrzenci
1 €
28.12.2021 18:23

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste vo Mrzenci .
Neposredno pred Javor Agapi.
Poveke info na mob 070586016
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
070586016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам