1 / 4
CELICNI BANDASI BANDAZI 15KI 5*100 SO ORGINALNI RATKAPNI VW
40 €
16.06.2022 16:41

Битола / Битола

BANDAZITE SE PRODADENI!!!!
OSTANATI SE SAMO
ORGINALNI RATKAPNI VW 15 KI
PASUVAAT ZA VW,SEAT,SKODA
CENA 40 EVRA

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
070/453-222
076/544-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам