1 / 8
Rasprodazba Zavesi so lambicki 3metri.Novi
700 МКД
Цената е фиксна
30.12.2021 08:18

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Novi
Kolicinite se ograniceni

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам