1 / 4
Lozje/Plac
1 €
17.01.2023 17:53

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

5 m²

Тип на земјиште:

Останато

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
077926120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам